تراروتن عباس آباد در ساختمان

تراروتن عباس آباد در ساختمان

می توان گفت سنگ تراورتن عباس آباد از بهترین سنگ های تراورتن در ایران و جهان است ویکی از پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی است که بیشتر در نمای بیرونی ساختمان ها بکار میرود. از دلایل استقبال ازتراورتن عباس آباد رنگ روشن، ساب پذیری بالا، چسبندگی خوب با ملات و تنوع سورت است. این سنگ دارای سورت های گوناگونی است که با در نظر گرفتن رنگ و طرح و موج های سنگ سورت بندی میگردد. فراوری این سنگ در متراژ بالا زمان زیادی را می برد و همین مورد یکی از معایب تراورتن عباس آباد است. و به همین دلیل، درجه بندی سنگ تراورتن عباس آباد بصورت کدینگ تعریف میشود.

فروش تراورتن عباس چرمی

کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد عبارتند از:

کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد برای نمای اصلی ساختمان و دیوار داخلی ساختمان گزینه ی بسیار خوبی مباشد وعلت آن این میباشد که این سنگ بدلیل تخلخل چسبندگی خوبی با ملات دارد و علاوه برآن ساب پذیری و شفافیت عالی این سنگ و مقاومت بالای آن در برابر شرایط و ناملایمات جوی از جمله سرما، گرما و.. سنگ تراورتن عباس آباد را در زمره بهترین سنگ نما قرار داده است.
از دیگر موارد کاربرد این سنگ ساخت مصنوعات سنگی، محوطه سازی اشاره کرد.

بازدید از قسمت مقالات

شما میتوانید جهت مشاوره و ارتباط با مسولان فروش ما جهت خرید و مشورت به قسمت تماس باما مراجعه فرمایید

انواع فرآوری سنگ تراورتن عباس آباد را میتوان اینگونه گفت:

سنگ تراورتن عباس آباد موج دار
سنگ تراورتن عباس آباد بی موج
سنگ تراورتن عباس آباد چرمی
سنگ گیوتین تراورتن عباس آباد
بادبر سنگ تراورتن عباس آباد
اسلب تراورتن عباس آباد

 

صنایع سنگ توفیق با کارنامه ای پرافتخار و بیش از سالها تجربه در زمینه ی سنگ تراروتن(دره بخاری،حاجی آباد، شکلاتی و…)به همراه کادری دلسوز وبا تجربه شبانه روز در تلاش است تا محصولی مرغوب وباکیفیت را در اختیاز شما عزیزان قرار دهد .