صنایع سنگ توفیق از تولیدکنندگان سنگ ساختمانی تراورتن  دره بخاری و تراورتنشکلاتی وحاجی آباد عرضه کننده این نوع سنگ در ابعاد مختلف به بازار داخلی و خارجی میباشد

تراورتن سفید عباس آباد از جمله ساختمانی با زمینه سفید است که به صورت موج دار و بی موج بریده می شود

از ویژگی های بارز سنگ تراورتن عباس آباد وجود رگه های خاکستری و مشکی وعلاوه برآن نوارهای قرمز جگری در حالت موج داراین نوع سنگ می باشد که در کنارتراورتن هایی چون سیلور و سنگ های گیوتین تیره و سرخ رنگ ، زیبایی و جلوه ی خاصی به نمای ساختمانمی بخشد .

برای خرید سنگ تراورتن عباس آباد باید دقت کافی داشت و نکته ی مهمتر این که کل سنگ مورد نیاز در یک مرحله و حتی الامکان از یک دسته خریداری شود زیرا تنوع این سنگ بسیار زیاد است و از نظر دسته بندی تا بیش از یکصد سورت قابل تقسیم است. به همین علت زمان زیادی می برد تا کوپ سنگ بریده شده مناسب با سنگ مصرفی شما دوباره بریده و فرآوری شود.

از نمونه محصولات صنایع سنگ توفیق می توان به انواع تراورتن  نظیر : تراورتن دره بخاری ، تراورتن حاجی آباد و تراورتن شکلاتی اشاره نمود.

از کاربرد های سنگ تراورتن عباس آباد میتوان در نمای ساختمانی کلاسیک ومدرن نام برد .

به دليل داشتن مقاومت قابل قبول، برش پذيري و صيقل پذيري ايده آل، زيبايي ظاهر، وجود تخلخل جهت چسبيدن کامل و يکپارچه شدن با ملات، از جمله پر طرفدار ترین وپر مصرف ترین و ايده آل ترين سنگ هاي ساختماني به شمار مي رود .

 انواع تراورتن ها رابر حسب رنگ تقسيم بندي ميکنند. برای مثال : تراورتن قرمز، ليمويي، گردويي، سفيد و کرم.

فروش تراورتن

پارامترها و عوامل متعددی وجود دارند که می توانند بر قیمت تراورتن تاثیر گذارباشند و ملاک قیمت گزاری روی این را میتوان به عواملی چون ابعاد،ضخامت،سورت بندی و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. سورت بندی از تاثیر بیشتری به نسبت بر قیمت برخوردار است،برای مثال سورت ممتاز با درجه های پایین تر حتی اختلاف قیمت بالایی نز میتواند داشته باشد.

باید این نکته مهم وحائز اهمیت رابدانید که تراورتن عباس آباد دارای سورتهایی چون تراورتن عباس آباد دنده گاوی و موج کبریتی می باشد .منحصر به فرد بودن وخاص بودن این دو سورت بیشتر میتواند به دلیل عواملی چون: ساختار موجهای آن ها باشد و کاملا هر طرف سنگ از زمینه رنگ سفید برخوردارمی باشد.

اگر شما از آن دسته خریدارانی هستید که بودجه لازم برای خرید تراورتن عباس آباد راندارید ولی باز هم تمایل به استفاده از این سنگ در نمای خود دارید کارشناسان صنایع سنگ توفیق دو پیشنهاد برای شما خریداران دارند .

راه اول شما می توانید به سورت های با بازه رنگ کرم آن مراجعه فرمایید زیرا درجات کرم به نسبت از قیمت مناسبتری برخوردارمی باشند

راه دوم می توانید این سنگ را به صورت ترکیبی با تراورتن هایی چون سیلور و شکلاتی در ساختمان خود به کار ببرید .

شما بااین دوروش میتوانید بودجه در نظر گرفته شده برای نمای ساختمان کاهش دهید.

***

از نمونه محصولات ما می توان به انواع تراورتن  نظیر : تراورتن دره بخاری ، تراورتن حاجی آباد و تراورتن شکلاتی اشاره نمود.

 


راه های تماس برای خرید ومشاوره
آدرس :اصفهان ، شهرک صنعتی محمود آباد
تلفن:۰۹۱۳۳۶۹۴۱۵۵
۰۳۱۳۳۸۰۱۹۵۴
ایمیل:info@tofighstone.ir
sang.tofigh@gmail.com

سایت های مرجع

۱۱۸stone.ir 

۱۱۸ stone.com


کلمات کلیدی:

تراورنن تراورتن عباس آباد فروش تراورتن عباس آباد تراورتن سیلور تراورتن شکلاتی تراورتن بی موج قیمت تراورتن عباس آباد ویژگی های سنگ تراورتن عباس آباد کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد تراورتن سفید تراورتن دنده گاوی تراورتن موج کبریتی خرید سنگ تراورتن عباس آباد تراورتن عباس آباد کرم